Strona główna Informacje W czym na komers?

W czym na komers?

1,883

Uroczyste bale na zakończenie nauki w szkole cieszą się od lat wielką popularnością. O ile płeć męska nie ma raczej problemu z wyborem stroju, o tyle u dziewczyn jest to często dylemat. Jaką sukienkę wybrać, żeby po latach z przyjemnością wracać do zdjęć ze szkolnych imprez?

Praktycznie każda tego typu gala, rozpoczyna się tradycyjnym polonezem. Będzie więc oficjalnie i elegancko. Musimy o tym pamiętać przy wyborze naszej sukienki na komers. Kreacja powinna być skromna, z niewielką ilością dodatków. Dobrze sprawdzą się sukienki w stonowanych kolorach, z delikatnymi falbanami, subtelnie wiązanym dekoltem. Wybierzcie taką która nie będzie zbyt obcisła i w której będziecie czuły się komfortowo! Przecież zabawa będzie trwała do białego rana.

Sukienki z odkrytymi ramionami, tak popularne w tym sezonie, dodadzą Wam kobiecości. Odsłonięte ramiona pozwolą wyeksponować szyję. To dobry trik, żeby ją optycznie wydłużyć. Bardzo ważną rzeczą, na którą musicie zwrócić uwagę jest odpowiednio dobrany biustonosz. Powinien być dopasowany do Waszej sylwetki, żeby podczas szaleństw na parkiecie nie zsuwał się i nie spadał. Odkryte ramiona przyciągają wzrok, przez co odwracają uwagę od innych, drobnych niedoskonałości. Tego typu sukienki najefektowniej zaprezentują się na wysokich i smukłych dziewczynach.

Niezależnie od tego czy wybierzecie proponowany przeze mnie fason z odsłoniętymi ramionami, czy zdecydujecie się na inny, pamiętajcie o szampańskiej zabawie w dobrym towarzystwie. Dzięki temu będziecie wspominać ten wieczór do końca życia.

Pokaż więcej podobnych artykułów
Pokaż więcej od Redaktor
Pokaż więcej w Informacje
Komentarze są wyłączone

Zobacz także

Geodezja a prawa do użytkowania ziemi i regulacje prawne

Geodezja, jako dziedzina nauki zajmująca się pomiarami i badaniami przestrzeni geograficzn…