Strona główna Moda Środki dla nawilżonej skóry i suchych kości brwi

Środki dla nawilżonej skóry i suchych kości brwi

659

Nawilżona skóra

Utrzymywanie nawilżonej brwi z mikroostrzami nie oznacza nakładania wody na obszar zabiegowy. Istnieją żele, serum i maści specjalnie opracowane, aby przyspieszyć cały proces gojenia, jednocześnie zwiększając trwałość koloru i łagodząc zaczerwienienia skóry. Sprawdź: Makijaz permanentny Sosnowiec

Należy jednak używać tylko niewielkiej ilości zbliżonej do połowy ziarenka ryżu – w sumie na oba brwi. Jeśli po nałożeniu balsamu wygląda błyszcząco, błyszcząco lub mokro, oznacza to, że nałożyłeś za dużo. Delikatnie zetrzyj nadmiar bez pocierania.

Regularne stosowanie niewielkiej ilości tego typu produktów świetnie chroni brwi przed słońcem – i pomaga leczyć bez brudzenia delikatnych brwi.

Utrzymuj je suche

Kiedy wilgoć dostanie się do twoich nowo mikroostrzowych brwi, może zepsuć pigment. To samo dotyczy olejków do twarzy, makijażu i kremów, te produkty mogą zmieniać pigmenty, więc staraj się ich nie używać przez pierwsze 1-2 tygodnie gojenia. Ważne jest również, aby trzymać się z dala od aktywności takich jak łaźnie parowe i warunków, które mogą powodować pocenie się w tym kluczowym okresie.

Zamiast nakładać makijaż i kremy, możesz użyć profesjonalnych balsamów, które przeznaczone są do gojenia tatuaży, nie zatyka porów, zawiera naturalne olejki eteryczne, które wspomagają gojenie.

Pokaż więcej podobnych artykułów
Pokaż więcej od Redaktor
Pokaż więcej w Moda
Komentarze są wyłączone

Zobacz także

Kulinarna podróż po Toruniu: Sekrety smaków piernika i tradycyjnych potraw

Toruń, miasto związane z legendarnymi piernikami, kryje w sobie bogactwo kulinarnych trady…