Strona główna Moda Laserowe usuwanie tatuażu

Laserowe usuwanie tatuażu

909

Dlaczego ludzie decydują się laserowe usuwanie tatuażu?

Laserowe usuwanie tatuażu to bezpieczny i skuteczny sposób na rozjaśnienie lub usunięcie tatuażu, a jego popularność ostatnio wzrosła. Niektórzy chcą całkowicie usunąć obrazek na swoim ciele, podczas gdy inni chcą go rozjaśnić, aby pokryć go nowym. Obecnie niemal każde studio jest w stanie wykonać taki cover. Sprawdź: Studio tatuażu Bydgoszcz

Jak wygląda laserowe usuwanie tatuażu i czy boli?

Jeśli myślisz o laserowym usuwaniu tatuaży, prawdopodobnie zadajesz sobie pytanie “Czy to boli?” i “jak bardzo boli?” Usunięcie tatuażu powoduje pewien ból fizyczny i podrażnienie leczonego obszaru, ale tak samo jak tatuaż, każdy odczuwa inaczej. Większość ludzi twierdzi, że jest to trochę bardziej bolesne niż tatuaże, ale jest to o wiele szybsze.

Laserowe usuwanie tatuażu zostało porównane do uczucia pęknięcia gorącej gumki na skórze lub zadrapania na słońcu. Zabiegi usuwania mogą różnić się bólem w zależności od leczonego obszaru. Obszary z większą ilością tłuszczu, takie jak ręce i nogi, na ogół nie są tak bolesne, jak szyja, kostka lub palec, które są blisko kości i mają mniej tłuszczu.

Pokaż więcej podobnych artykułów
Pokaż więcej od Redaktor
Pokaż więcej w Moda
Komentarze są wyłączone

Zobacz także

Wolumetria Twarzy vs. Tradycyjny Lifting: Czas na Rewolucję?

Rozważasz odświeżenie swojego wyglądu, ale nie jesteś pewien, czy wybrać tradycyjny liftin…