Strona główna Moda Wszystko, co trzeba wiedzieć o endermologii

Wszystko, co trzeba wiedzieć o endermologii

728

Endermologia nie jest stosowana wyłącznie w celu utraty tłuszczu. Celebryci korzystają z tego zabiegu, ponieważ jest on bardzo skuteczny w:

  • Napinaniu skóry;
  • Redukcji cellulitu;
  • Pomaganiu w rozluźnieniu mięśni i bolesności;
  • Wzmacniu energii poprzez poprawę krążenia krwi.

Procedura ta jest nie tylko bezpieczna, ale ma również zerowe ryzyko infekcji, ponieważ nie ma przebicia skóry. Endermologia jest opcją dla każdego, niezależnie od płci, kto cierpi z powodu cellulitu lub uporczywego tłuszczu w miejscach takich jak brzuch, szyja, ramiona, itp.

Sprzęt endermologiczny wykorzystuje kombinację małych rolek i lekkiego ssania do rozbijania komórek tłuszczowych pod skórą. Delikatne rolowanie nie tylko łagodzi mięśnie, ale również wygładza wygląd zmarszczek na skórze.

Szukając zawodowców w dziedzinie endermologii z łatwością można natknąć się na Sosnowiec, który słynie z bardzo dobrych salonów specjalizujących się w medycynie estetycznej.

Endermologia – kiedy będą efekty?

Proces jest całkowicie bezbolesny i trwa od 45 minut do 1 godziny. Osoby zwykle widzą znaczące zmiany w ciągu 5-6 sesji, ale na pewno zauważysz znaczną różnicę w wyglądzie swojej skóry już po pierwszym posiedzeniu, zwłaszcza w przypadku rozstępów i luźnej skóry. Dlatego też zabieg endermologii jest bardzo polecany dla świeżo upieczonych mam, które chcą pozbyć się tłuszczu po porodzie.

Sprawdź: endermologia sosnowiec

A czy wiesz, że endermologia może być również stosowana do wyszczuplania twarzy? Więc jeśli masz doskonałą sylwetkę, ale nadal nie możesz pozbyć się podwójnego podbródka, endermologia może zdziałać cuda. Już po kilku sesjach możesz uzyskać zabójczą linię szczęki, o której zawsze marzyłeś.

Pokaż więcej podobnych artykułów
Pokaż więcej od Eseista
Pokaż więcej w Moda
Komentarze są wyłączone

Zobacz także

Dekoracje i dodatki: mniej znaczy więcej

W dzisiejszym zglobalizowanym świecie, w którym jesteśmy bombardowani nadmiarem bodźców wi…